Prázdniny za času korony

Když jsem byl malej, zoufale jsem si přál zažít uhelné prázdniny, jak o nich mluvila generace před námi. Ta následující dostala koronaprázdniny a toho je potřeba využít. Kdy se jinak povede děcka vykopat uprostřed týdne do lesa, aby zažily východ slunce za řevu ptáků. Ať máme na co vzpomínat, že to taky nebylo jenom blbý a komplikovaný.

S osobami, s nimiž sdílím společnou domácnost tedy pravidelně zařazujeme do denního režimu hodinový tělocvik, protože reálně hrozí, že tyto osoby společnou domácnost obrátí vzhůru nohama. Druhá věc je fakt, že i příručky pro přežití v extrémních situacích praví hned v prvních kapitolách, že základem udržení vysoké morálky a odolnosti, je pravidelný režim a neustálé zaměstnání všech členů kolektivu. A to jak po mentální, tak fyzické stránce.

Po protažení kostry za slunečných, leč mrazivých rán následuje další, v kolektivu oblíbená součást pracovního dne. Stačí kladivem rozbít led na kádi…

 • Rubriky
 • KONCEPTO

  Cestování není jenom mým koníčkem, ale snažím se jej maximálně skloubit i s prací. Více než 20 let zkušeností se odráží v efektivním propojení znalostí a vhledu do cestovního ruchu s praktickým know-how v oblasti designu a digitálního marketingu.

  Specializace na tento segment trhu přináší výsledky. Měřitelné, transparentní, významné.

  koncepto.cz

 • Jesenická 24 hodinovka
  Jesenická 24 hodinovka
 • Archivy