POSTAV TÝM

podrobný návod step-by-step

Krok 1:

Zvaž, kolik kilometrů chceš za 24 hodin najezdit a jak moc si toužíš opravdu zazávodit (viz výsledky z minulých ročníků dosažených týmy různých velikostí)

Krok 2:

Udělej si seznam svých potenciálních spoluzávodníků; doporučujeme v týmu vybalancovat počet rychlých a pomalých „koní“.

Krok 3:

Urči, kteří z nich jsou s největší pravděpodobností schopni akcelerovat ve 3 hodiny ráno, a kteří by nejspíš omdleli (z jakéhokoli důvodu) pokud by se po nich chtělo honit kola před úsvitem.

A nyní vyzvi příslušnou partičku, aby se s tebou postavila na start vytrvalostního běžkařského závodu. Další krok je kritický…

Krok 4:

Mejlni tebou pečlivě vybraným kamarádům, přičemž jim napiš, že s nimi chceš projednat velmi důležitou osobní záležitost. Navrhni některý večer, kdy by měli dorazit k tobě domů a přinést láhev vhodného pití (výběr nápoje zdůrazni, pamatuj, že je to velmi důležitá osobní záležitost).

Myšlenkou tohoto kroku je, že ty jsi ten, který mobilizuje posádku. Dobrovolně se tak stáváš kapitánem. Férovou výměnou je, že ti kamarádi doplní bar. Logicky – čím větší je tým, tím víc je to práce pro kapitána a tedy si zaslouží větší benefit, no ne?

Poznámka:

Pokud by se na tvém seznamu spoluzávodníků objevilo tolik jmen, že by bylo složité výběr zúžit jen na jeden tým, není pochopitelně žádný problém vyplnit přihlašovací formulář 2x. Ve férové soutěži pak můžeš snadno vyhodnotit, koho si vybereš do elitní skupiny pro následující ročník.

Krok 5:

A teď už jen rozklikni on-line registrační formulář, vyplň kolonky za všechny své spoluzávodníky…
a očekávej naše další pokyny.

Krok 6:

Tobě jako kapitánovi družstva (ano, tobě!) v krátké době dorazí potvrzovací e-mail s dalšími informacemi k závodu. Na kapitánových bedrech pak leží zodpovědnost, aby předal instrukce zbytku týmu.
V pokynech si povšimni zejména termínu pro doručení platby za startovné.

Registrace do závodu je tímto krokem kompletní. Zůstaňte naladěni na Xmountain a očekávejte předstartovní pokyny.

Zpět na úvodní stránku závodu