24 hodin na vrcholu Pilatus

I když se do Švýcarska pravidelně vracím nejméně jednou ročně, návštěva vrcholu Pilatus tyčícího se na Lucernem mně zatím unikala. Prostě nebyl čas či vhodná příležitost. Takže jeden den uprostřed přechodu Glarnských Alp, kdy předpověď počasí slibovala jen déšť, bouřky a mlhu, se jevil jako optimální pro tematickou zajížďku.

Švýcarsko Pilatus Xmountain

V Alpnachstadu jsme naskočili do poslední zubačky toho dne a pak už jsme se jen nechali unášet úžasnou atmosférou míst, kudy se přes den valí stovky návštěvníků, a my je měli takřka jen pro sebe. Zatímco na venkovní terase fučelo a jemné mrholení vytvářelo ponuro, welcome drink pro nově příchozí opět vyčaroval úsměvy na rtech.

Ráno začalo budíčkem více než časným, abychom stihli východ slunce, kozorožce, bohatou snídani a návrat zpět na trasu treku, který jsme si těmito nezapomenutelnými požitky zpestřili.

 • Rubriky
 • KONCEPTO

  Cestování není jenom mým koníčkem, ale snažím se jej maximálně skloubit i s prací. Více než 20 let zkušeností se odráží v efektivním propojení znalostí a vhledu do cestovního ruchu s praktickým know-how v oblasti designu a digitálního marketingu.

  Specializace na tento segment trhu přináší výsledky. Měřitelné, transparentní, významné.

  koncepto.cz

 • Jesenická 24 hodinovka
  Jesenická 24 hodinovka
 • Archivy