Výsledková listina  | 24 hodinovka na běžkách | 2.3. – 3.3. 2013 Horský hotel Paprsek

Kategorie: Jednotlivci Muži

startovní číslo jméno ročník narození 16:00 22:00
7:00
11:00
Pořadí
1  Jeníček Ondřej  1988  67,2 km  130,2 km  184,8 km  226,8 km  6.
2  Kašlík Josef  1986  58,8  117,6  205,8  243,6  4.
3  Diviš Miroslav  1972  54,6  105,0  168,0  197,4  9.
4  Bartoš Antonín  1980  54,6  96,6  155,4  184,8  10.
5  Vlasák Michal  1982  54,6  105,0  172,2  205,8  8.
6  Brabec Lukáš  1982  54,6  105,0  172,2  210,0  7.
7  Zimandl Ivan  1960  46,2  84,0  113,4  150,3  13.
8  Buchta Vladimír  1954  46,2  88,2  142,8  155,4  11.
9  Břenek Vojtěch  1987  46,2  96,6  130,2  151,2  12.
10  Bek Tomáš  1980  79,8  163,8  273,0  302,4 km  1.
11  Linhart Kamil  1970  71,4  138,6  231,0  268,8  2.
12  Pokorný Jan  1980  67,2  130,2  214,2  260,4  3.
13  Kubíček Jakub  1991  54,6  79,8  79,8  79,8  16.
14  Minář Michal  1988  54,6  100,8  109,2  109,2  15.
15  Hrdina Lukáš  1976  42,0  71,4  100,8  134,4  14.
16  Steiger Jaroslav  67,2  130,2  214,2  235,2  5.

Kategorie :  Jednotlivci Ženy

startovní číslo jméno ročník narození 16:00 22:00
7:00
11:00
Pořadí
18  Divišová Alice 1971  50,4 km  96,6 km  155,4 km  180,6 km  2.
19  Tvrdá Zdeňka 1956  37,8  71,4  121,8  147,0  3.
20  Hajtmarová Hana 1972  58,8  126,0  205,8  243,6 km  1.

Kategorie :  Týmy Muži

start. č. název týmu členové týmu 16:00 22:00
7:00
11:00
Pořadí
27  FriTom  Boráň Tomáš/105,0  Havlíček Tomáš/105,0 Bia Tomáš/105,0  67,2 km  147,0 km  260,4 km  315 km  4.
28  Jdu na sever a už jdu na jih!  Martinec Václav/108,5 Kuchyňa Břetislav/100,8 Tichý David/92,4  63,0  138,6  247,8  301,7  5.
29  Turisti from the south  Roboš Dominik/91,5 Běhounek Jiří/92,4  Krčka Daniel/117,6  63,0  138,6  247,8  301,5  6.
30  Petrovická pálenice  Blatoň Zdeněk/675,6 Heczko Karel/75,6 Krejčí Jaroslav/75,6  50,4  109,2  189,0  226,8  7.
31  Rozbité kolo  Pazour Jan/121,8 Brtník Radim/121,8 Krejčí Tomáš/121,8  79,8  172,2  306,6  365,4  1.
32  Mazáci  Mazák Lukáš /121,8  Hlavatý Jakub /117,6 Kechrt Tomáš /117,6  79,8  168,0  134,4  357,0  2.
33  Trubadúři  Vozda Vojtěch /146,7 Rohan Tomáš /193,2  79,8  168,0  281,4  339,9  3.

Kategorie :  Týmy Ženy

číslo týmu název týmu členky týmu 16:00 22:00
7:00
11:00
Pořadí
36  Bembeřice  Králová Lada/117,6 Tomečková Zuzana/109,2 Březinová Marie/105,0  75,6 km  159,6 km  281,4 km  331,8 km  1.
37  Bez hranic  Tichá Eva /92,4 Kissová Tamara /88,2  46,2  96,6  155,4  180,6  2.

Kategorie :  Týmy Mix

ččíslo týmu název týmu členové týmu 16:00 22:00
7:00
11:00
Pořadí
35  Sněženka a machři  Jančík Míra/79,8 Dostal Pavel/92,4 Poborská Michaela/88,2  63,0 km  126,0 km  218,4 km  260,4 km  2.
38  FAST hop hop hop  Vik Vladimír/121,8 Kašparů Jakub/121,8 Vozdová Klára/109,2  84,0  168,0  294,0  352,8  1.

Zpět na úvodní stránku závodu »

Termín příštího ročníku: 1.3. – 2.3. 2014