Kategorie Sólo muži

startovní číslo jméno ročník narození 16:00 21:00 7:00 11:00 Pořadí
1  Dohnálek Jaroslav  1973  57,4 km  88,2 km  155,4 km  184,8 km 9.
2  Vozda Jiří  1961  54,6 km  92,4 km  163,8 km  197,4 km 7.
3  Diviš Miroslav  1972  54,6 km  88,2 km  184,8 km  214,2 km 4.
4  Švrčina Miroslav  1975  37,8 km  50,4 km  75,6 km  75,6 km 21.
5  Laco Petr  1975  37,8 km  58,8 km  100,8 km  100,8 km  19.
6  Klíma David  1979  46,2 km  84 km  109,2 km  121,8 km  18.
7  Podivinský Ladislav  1961  42 km  84 km  134,4 km  159,6 km 13.
8  Vepřek Zdeněk 1972  46,2 km  79,8 km  109,2 km  126 km  17.
9  Pokorný Jan  1980  46,2 km  84 km  151,2 km  193,2 km 8.
               
 10  Horáček Pavel  1965  58,8 km  105 km  201,6 km  254,6 km 1.
 11  Polák Václav  1957  46,2 km  84 km  172,2 km  210 km 6.
 12  Běhounek Jiří  1978  42 km  71,4 km  113,4 km  151,2 km  15.
 13  Šenk Petr  1980  46,2 km  79,8 km  100,8 km  100,8 km  19.
 14  Král Václav  1982  63 km  105 km  176,4 km  214,2 km 4.
 15  Jerie Miroslav  1973  46,2 km  79,8 km  138,6 km  173,5 km 12.
 16  Krčka Daniel  1974  54,6 km  92,4 km  147 km  184,8 km 9.
 17  Peška Tomáš  1974  67,2 km  113,4 km  201,6 km  243,6 km 2.
 18  Kubánek Martin  1986  46,2 km  79,8 km  155,4 km  180,6 km 11.
 21  Macháček Svatopluk  1985  25,2 km  33,6 km  46,2 km  54,6 km  22.
22  Bartoš Antonín  1973  42 km  75,6 km  126 km  155,4 km 14.
24  Šíma Josef  1953  63 km  105 km  201,6 km  231 km 3.
25  Žák Jakub    29,4 km  42 km  54,6 km  54,6 km  22.
26  Svoboda Pavel    42 km  79,8 km  113,4 km  149,2 km  16.
               
               

 

Kategorie Sólo ženy

startovní číslo jméno ročník narození 16:00 21:00 7:00 11:00 Pořadí
 27  Divišová Alice  1971  50,4 km  84 km  168 km  193,2 km  3.
 28  Horáková Lenka  1982  33,6 km  46,2 km  79,8 km  92,4 km  7.
 29  Smočková Petra  1985  37,8 km  67,2 km  96,6 km  126 km  4.
 30  Hajtmarová Hana  1972  58,8 km  100,8 km  201,6 km  226,8 km 1.
 31  Fialová Martina  1980  42 km  67,2 km  92,4 km  121,8 km  5.
 32  Válková Pavlína  1982  54,6 km  92,4 km  163,8 km  197,4 km  2.
 33  Tvrdá Zdeňka  1956  29,4 km  46,2 km  100,8 km  115,2 km  6.

 

Kategorie Týmy muži

startovní číslo název týmu jméno 16:00 21:00 7:00 11:00 Pořadí
35  Rozbité kolo Krejčí Tom / 1979 / 105 km
Pazour Honza / 1976 / 117,6 km
Fišera Ota / 1980 / 130,2 km
 79,8 km  142,8 km  302,4 km  352,8 km 2.
36  Mazáci Hlavatý Jakub / 1986 / 109,2 km
Mazák Lukáš / 1986 / 109,2 km
Matějka Pavel / 1977 / 109,2 km
 71,4 km  130,2 km  277,2 km  327,6 km 4.
37  Green Team Novák Jiří / 88,2 km
Böhm Petr / 1986 / 85,3 km
Dvořáček Petr / 1985 / 75,6 km
 54,6 km  96,6 km  205,8 km  249,1 km 6.
38  Mančaft 83  Man Lukáš / 1986 / 113,4 km
Dlabač Martin / 1985 / 100,8 km
50,4 km  88,2 km  184,8 km  214,2 km 7.
39  Čumajdan ski team Linhart Alda / 1972 /88,2 km
Polehňa Paja / 1976 / 75,6 km
Hron Peťa / 1989 / 88,2 km
Stloukal Radim / 1990 / 84 km
  71,4 km  130,2 km  281,4 km  336 km 3.
41  Haka borci Vozda Vojtěch / 1990 / 117,6 km
Chlad Lukáš / 1991 / 126 km
Polášek Petr / 126 km
 79,8 km  147 km  315 km  369,6 km 1.
42  Voltaren  Krč Matěj / 2001 / 58,8 km
Šimek Vladimír / 1975 / 70 km
Höpfler Dominik / 2001 / 58,8 km
Cahlík Tomáš / 1987 / 67,2 km
 54,6 km  100,8 km  218,4 km  254,8 km 5.
43  Vrbeňáci a spol Holubec Martin / 1978 / 75,6 km
Motyčák Lukáš / 1980 / 134,4 km
 54,6 km  88,2 km  180,6 km  210 km 8.
               
               

 

Kategorie Týmy ženy

startovní číslo název týmu jméno 16:00 21:00 7:00 11:00 Pořadí
 53  Holky KAM Adámková Blanka / 1978 / 109,2 km
Krejsová Petra / 1979 / 96,6 km
Michálková Renata / 1981 / 109,2 km
 71,4 km  126 km  268,8 km  315 km 1.
 

 

Kategorie Týmy mix

startovní číslo název týmu jméno 16:00 21:00 7:00 11:00 Pořadí
 44 CYKLO-SKI klub Polička Navrátil Bohumír / 1965 / 75,6 km
Botošová Lenka / 1964 / 71,4 km
Nunvář Martin / 1975 / 109,2 km
Dvořák Jaromír / 79,8 km
 71,4 km  134,4 km  289,8 km  336 km  2.
 45 Vítr ve vlasech Patterman Pavel / 1973 / 109,2 km
Krčová Martina / 1972 / 88,2 km
Kabourková Petra  /1977 / 92,4 km
 63 km  117,6 km  247,8 km  289,8 km  4.
 48 KMB Konrád Josef / 1978 / 88,2 km
Davidová Jana / 1976 / 84 km
Ficnarová Markéta / 1974 / 75,6 km
 54,6 km  100,8 km  210 km  247,8 km 7.
 49 Pandy Žáčková Jana /  1987 / 88,2 km
Lebr Radek / 1978 / 88,2 km
Beránková Šárka / 1987 / 88,2 km
 58,8 km  109,2 km  226,8 km 264,6 km 6.
 50 Fast Hop Hop Hop Vozdová Klára / 1989 / 109,2 km
Kašparů Jakub / 1986 / 117,6 km
Vik Vladimír / 1987 / 58,8 km
Navrátil Petr / 56,4 km
 79,8 km  142,8 km  294 km  342 km 1.
51 Pražáci Kavánová Zuzana / 1976 / 67,2 km
Kašpárková Dana / 1981 / 33,6 km
Machovec Josef / 1972 / 67,2 km
 46,2 km  84 km  155,4 km  168 km  8.
               
 52  Ústřední topení Hruška Jiří / 1955 / 109,2 km
Král Michal / 1982 / 109,2 km
Voráčková Lenka / 1985 / 106,8 km
 75,6 km  134,4 km  281,4 km  325,2 km  3.
 46  FREETOM Janáčková Vlaďka / 1980 / 84 km
Bia Tomáš / 1978 / 96,6 km
Havlíček Tomáš / 1977 / 96,6 km
 63 km  113,4 km  239,4 km  277,2 km  5.