Kategorie Sólo muži

startovní číslo jméno ročník narození 16:00 22:00 7:00 11:00 Pořadí
1 Bek Tomáš 1980  63 km  134,4 km  218,4 km  264,6 km 3.
2 Dohnálek Jaroslav 1973  37,8 km  67,2 km  121,8 km  138,6 km  17.
3 Vepřek Zdeněk 1972  50,4 km  100,8 km  138,6 km  172,2 km  12.
4 Pokorný Jan 1980  63 km  134,4 km  222,6 km  273,0 km 2.
5 Bartoš Antonín 1973  46,2 km  92,4 km  155,4 km  189,0 km 11.
6 Hrdina Lukáš 1976  50,4 km  92,4 km  134,4 km  163,8 km 13.
7 Motal Pavel 1987  29,4 km  58,8 km  92,4 km  109,2 km 19.
8 Diviš Miroslav 1972  50,4 km  100,8 km  172,2 km  205,8 km 8.
9 Bos Ondřej 1979  46,2 km  88,2 km  105 km  130,2 km  18.
10 Klíma Jan 1977  54,6 km  113,4 km  193,2 km  226,8 km 5.
21 Kilián Petr 1969  42 km  79,8 km  117,6 km  159,6 km 14.
11 Berger Jiří 1979  63 km  105 km  ukončil  105,0 km 20.
12 Podivinský Ladislav 1961  46,2 km  96,6 km  163,8 km  193,2 km 9.
13 Smékal Milan 1983 | nestartuje          
14 Linhart Kamil 1970  63 km  138,6 km  218,4 km  260,4 km 4.
15 Dlab Ladislav 1970 | nestartuje          
16 Ehl Michal 1986  54,6 km  116,4 km  184,8 km  214,2 km 6.
17 Vomočil Jaroslav 1955  54,6 km  113,4 km  184,8 km  210,0 km 7.
18 Stříteský Jan 1986  37,8 km  79,8 km  126 km  147,0 km 16.
19 Perát Martin 1972  42 km  88,2 km  117,6 km  155,4 km 15.
20 Jakubec Martin 1975  40,2 km  92,4 km  155,4 km  193,2 km 10.
22 Urbášek Karel 1985  71,4 km  151,2 km  243,6 km  281,4 km 1.

 

Kategorie Sólo ženy

startovní číslo jméno ročník narození 16:00 22:00 7:00 11:00 Pořadí
 50 Divišová Alice 1971 | nestartuje          
 51 Hajtmarová Hana 1972  63 km  126 km  193,2 km  234,8 km 1.
 52 Fidlerová Iva 1983  58,8 km  113,4 km  172,2 km  201,6 km 2.
 53 Tvrdá Zdeňka 1956  29,4 km  58,8 km  100,8 km  124,2 km 3.
 54 Mejsnarova Lenka 1974 | nestartuje          

 

Kategorie Týmy muži

startovní číslo název týmu jméno 16:00 22:00 7:00 11:00 Pořadí
28 A
28 B
28 C
我们明天开车 Zelený David | 1983 | 67,2 km
Pátek Daniel | 1984 | 54,6 km
Miloš Milda Jón | 1983 | 50,4 km
 42 km  88,2 km  147 km  182,2 km 12.
29 A
29 B
29 C
FREETOM Boráň Tomáš | 1978 | 109,2
Bia Tomáš | 1978 | 100,8
Havlíček Tomáš | 1977 | 101,7
 67,2 km  147 km  260,4 km  311,7 km 8.
30 A
30 B
Rozbité kolo Krejčí Tomáš | 1979 | 159,6
Fišera Ota | 1980 | 184,8
 75,6 km  168 km  285,6 km  344,4 km 3.
32 A
32 B
32 C
Klimatizace útočí Klíma David | 1979 | 114,1
Klíma Pavel | 1980 | 117,6
Klíma Petr | 1989 | 88,2
 71,4 km  151,2 km  264,6 km  319,9 km  6.
33 A
33 B
33 C
CYKLO – SKI Klub Polička Navrátil Bohumír | 1965 | 117,6
Dvořák Jaromír | 1963 | 121,8
Holec Jaroslav | 1979 | 121,8
 75,6 km  172,2 km  302,4 km  361,2 km 1.
34 A
34 B
34 C
Turisti from the south Roboš Dominik | 1995 | 96,6
Krčka Daniel | 1974 | 109,2
Běhounek Jiří | 1978 | 106,6
 67,2 km  147 km  256,2 km   312,4 km 7.
35 A
35 B
35 C
Prostě tým Mezník Jan | 1983 | 95,0
Křížek martin | 1988 | 100,8
Gärtner Jan | 1984 | 88,2
 63 km  138,6 km  235,2 km  284,0 km 9.
36 A
36 B
Pohodáři Švrčina Miroslav | 1975 | 113,4
Zeman Zdeněk | 1974 | 63,0
 37,8 km  84 km  151,2 km  177,4 km  11.
37 A
37 B
Mazáci Hlavatý Jakub | 1986 | 163,8
Mazák Lukáš | 1986 | 163,8
 71,4 km  159,6 km  281,4 km  327,6 km 4.
38 A
38 B
Vlčí důl – ryzí eXtrém z hor Král Václav | 1982 | 201,6
Sýkora Petr | 1984 | 155,4
 79,8 km  172,2 km  302,4 km  357,0 km 2.
41 A
41 C
41 D
GŘF Emperors Ivánek Martin |1985 | 113,4
Krutil Marcel  |1989 | 100,8
Šablatura Jakub | ? | 106,2
 63 km  151,2 km  268,8 km  320,4 km 5.
46 A
46 B
46 C
Kanadská trojka Pivoňka Josef | 1987 | 92,4
Andiel Jan | 1985 | 92,4
Voldřich Petr | 1986 | 75,6
 58,8 km  126 km  222,6 km  260,4 km 10.

 

Kategorie Týmy ženy

startovní číslo název ýmu jméno 16:00 22:00 7:00 11:00 Pořadí
25 A
25 B
Bembeřice útočí Králová Lada | 1987 | 142,8
Tomečková Zuzana | 1982 | 159,6
 67,2 km  151,2 km  260,4 km  302,4 km 1.
26 A
26 B
26 C
3 v 1 Poborská Michaela | 1985 | 85,8
Stuchlíková Šárka | 1993 | 100,8
Černošková Bára | 1989 | 88,2
 58,8 km  130,2 km  222,6 km  274,8 km 3.
27 A
27 B
27 C
Retro Perůtková Iva | 1958 | 96,6
Valentová Eva | 1960 | 95,9
Závalová Marie | 1957 | 88,2
 58,8 km  130,2 km  231 km  280,7 km  2.
               

 

Kategorie Týmy mix

startovní číslo název týmu jméno 16:00 22:00 7:00 11:00 Pořadí
39 A
39 B
39 C
 Lavina Pancířová Kateřina |1986 | 74,7
Klaban Roman | 1964 | 54,6
Bakalář David | 1989 | 75,6
 42 km  96,6 km  172,2 km  204,9 km 6.
40 A
40 B
40 C
40 D
40 E
GIGANT Orienteering Linhart Aleš | 1972 | 67,2
Kekety Skoupý | 1970 | 71,4
Peťulka Valíková | 1973 | 46,2
Máťa Maťátko | 1967 | 75,6
Žito Zrník | 1972 | 107,4
 71,4 km  172,2 km  306,6 km  367,8 km  1.
42 A
42 B
42 C
42 D
Fritátnzúpe Zima Martin | 1994 | 92,4
Markéta Kopecká | 1994 | 75,6
Šimon Jurásek | 1994 | 79,8
Martin Uřídil | 1988 | 88,2
 71,4 km  159,6 km  281,4 km  336,0 km  3.
43 A
43 B
43 C
43 D
43 E
Jeseničtí orli Nešpor Patrik | 1986 | 92,4
Žváček Mojmír | 1963 | 10,8
Juříková Bohuslava | 1988 | 67,2
Kirschnerová Věra | 1964 | 58,8
Hudeček Dušan | 1964 | 77,2
 63 km  138,6 km  252 km  296,4 km 4.
45 A
45 B
45 C
FAST hop hop hop Vozdová Klára | 1989 | 109,2
Kašparů Jakub | 1986 | 130,2
Vik Vladimír | 1987 | 126,0
 79,8 km  176,4 km  302,4 km  365,4 km 2.
47 A
47 B
Běžecký spolek Hukvaldy Máchová Markéta  | 1977 | 113,4
Mácha Petr | 1973 | 113,4
 50,4 km  113,4 km  193,2 km  226,8 km 5.