7. ročník byl nakonec zrušen pro úplný nedostatek sněhu nejen na Paprsku, ale na celých českých horách.


Pro archivaci uvádíme alespoň seznam přihlášených závodníků na startovní listině ve stavu 3 dny před startem závodu:

 

Kategorie: Sólo Muži

startovní číslo     jméno ročník narození        
 x  Bek Tomáš  1980          
 x  Martinec Václav  1989          
 x  Dohnálek Jaroslav  1973          
 x  Sekera Ondřej  1977          
 x  Klíma Jan  1977          
 x  Kašlík Josef  1986          
 x  Pokorný Jan  1980          
 x  Berger Jiří  1979          
 x  Bartoš Antonín  1973          
 x  Diviš Miroslav  1972          
 x  Buchta Vladimír  1954          
 x  Bos Ondřej  1979          
 x  Dostál Pavel  1991          
 x  Smékal Milan  1983          
 x  Vepřek Zdeněk  1972          
 x  Klíma David  1979          
 x              

 

Kategorie :  Sólo Ženy

startovní číslo    jméno ročník narození        
 x  Divišová Alice  1971          
 x              
 x              
 x              
 x              
 x              

 

Kategorie :  Týmy Muži

číslo týmu     název týmu členové týmu        
 x  AZUB Aleš Zemánek |
Tomáš Gayer |
Ondřej Sopůšek |
Honza Galla |
         
 x  Black Riders Černý Michal | 1990
Černý Lukáš | 1991
         
 x  FríTom Boráň Tomáš | 1978
Havlíček Tomáš | 1977
Bia Tomáš | 1978
         
 x  Turisti from the south Krčka Daniel | 1974
Běhounek Jiří | 1978
Roboš Dominik | 1995
         
 x  Rozbité kolo Krejčí Tomáš | 1979
Brtník Radim | 1981
Fišera Ota | 1980
         
 x  BIRKI TEAM JESENÍKY Baťa Tomáš | 1979
Sloup Stanislav | 1974
Neugebauer Radomír | 1977
         
 x              
               

 

Kategorie :  Týmy Ženy

číslo týmu     název týmu členky týmu        
 x  Surikata a Sobka Tichá Eva | 1986
Reková Monika | 1980
         
x  Sněžné kobry Urbánková Helena | 1977
Jedenástíková Pavlína | 1973
Minaříková Jana | 1966
Schaffnerová Soňa | 1982
Šrámková Štefánia | 1968
         
 x  Chcem to zkusit Glosová Pavla | 1989
Zatloukalová Eva | 1988
         
 x              

 

Kategorie :  Týmy Mix

ččíslo týmu     název týmu členové týmu        
 x  Želvičky Nývltová Renata | 1971
Zídka Vojtěch | 1960
Židková Renata | 1965
Hubený Zdeněk | 1954
Matysková Andrea | 1968
         
 x  Liška Bystrouška Máchová Markéta | 1977
Mácha Petr | 1973
         
 x  Horší než koulení to nebude Balatková Mája | 1986
Kubeša Pavel | 1972
Jedlička Marek | 1986
         
 x  ODBILLA Balcarová Jitka | 1982
Chlubna Vojta | 1983
Kováč Jan | 1982
         
 x  Lavina Pancířová Kateřina |1986
Klaban Roman | 1964
         

Zpět na úvodní stránku závodu »