Kategorie: Jednotlivci Muži
startovní číslo | jméno | ročník narození | 16:00 | 22:00 |
7:00 |
11:00 |
Pořadí |
1 | Jeníček Ondřej | 1988 | 67,2 km | 130,2 km | 184,8 km | 226,8 km | 6. |
2 | Kašlík Josef | 1986 | 58,8 | 117,6 | 205,8 | 243,6 | 4. |
3 | Diviš Miroslav | 1972 | 54,6 | 105,0 | 168,0 | 197,4 | 9. |
4 | Bartoš Antonín | 1980 | 54,6 | 96,6 | 155,4 | 184,8 | 10. |
5 | Vlasák Michal | 1982 | 54,6 | 105,0 | 172,2 | 205,8 | 8. |
6 | Brabec Lukáš | 1982 | 54,6 | 105,0 | 172,2 | 210,0 | 7. |
7 | Zimandl Ivan | 1960 | 46,2 | 84,0 | 113,4 | 150,3 | 13. |
8 | Buchta Vladimír | 1954 | 46,2 | 88,2 | 142,8 | 155,4 | 11. |
9 | Břenek Vojtěch | 1987 | 46,2 | 96,6 | 130,2 | 151,2 | 12. |
10 | Bek Tomáš | 1980 | 79,8 | 163,8 | 273,0 | 302,4 km | 1. |
11 | Linhart Kamil | 1970 | 71,4 | 138,6 | 231,0 | 268,8 | 2. |
12 | Pokorný Jan | 1980 | 67,2 | 130,2 | 214,2 | 260,4 | 3. |
13 | Kubíček Jakub | 1991 | 54,6 | 79,8 | 79,8 | 79,8 | 16. |
14 | Minář Michal | 1988 | 54,6 | 100,8 | 109,2 | 109,2 | 15. |
15 | Hrdina Lukáš | 1976 | 42,0 | 71,4 | 100,8 | 134,4 | 14. |
16 | Steiger Jaroslav | 67,2 | 130,2 | 214,2 | 235,2 | 5. |
Kategorie : Jednotlivci Ženy
startovní číslo | jméno | ročník narození | 16:00 | 22:00 |
7:00 |
11:00 |
Pořadí |
18 | Divišová Alice | 1971 | 50,4 km | 96,6 km | 155,4 km | 180,6 km | 2. |
19 | Tvrdá Zdeňka | 1956 | 37,8 | 71,4 | 121,8 | 147,0 | 3. |
20 | Hajtmarová Hana | 1972 | 58,8 | 126,0 | 205,8 | 243,6 km | 1. |
Kategorie : Týmy Muži
start. č. | název týmu | členové týmu | 16:00 | 22:00 |
7:00 |
11:00 |
Pořadí |
27 | FriTom | Boráň Tomáš/105,0 Havlíček Tomáš/105,0 Bia Tomáš/105,0 | 67,2 km | 147,0 km | 260,4 km | 315 km | 4. |
28 | Jdu na sever a už jdu na jih! | Martinec Václav/108,5 Kuchyňa Břetislav/100,8 Tichý David/92,4 | 63,0 | 138,6 | 247,8 | 301,7 | 5. |
29 | Turisti from the south | Roboš Dominik/91,5 Běhounek Jiří/92,4 Krčka Daniel/117,6 | 63,0 | 138,6 | 247,8 | 301,5 | 6. |
30 | Petrovická pálenice | Blatoň Zdeněk/675,6 Heczko Karel/75,6 Krejčí Jaroslav/75,6 | 50,4 | 109,2 | 189,0 | 226,8 | 7. |
31 | Rozbité kolo | Pazour Jan/121,8 Brtník Radim/121,8 Krejčí Tomáš/121,8 | 79,8 | 172,2 | 306,6 | 365,4 | 1. |
32 | Mazáci | Mazák Lukáš /121,8 Hlavatý Jakub /117,6 Kechrt Tomáš /117,6 | 79,8 | 168,0 | 134,4 | 357,0 | 2. |
33 | Trubadúři | Vozda Vojtěch /146,7 Rohan Tomáš /193,2 | 79,8 | 168,0 | 281,4 | 339,9 | 3. |
Kategorie : Týmy Ženy
číslo týmu | název týmu | členky týmu | 16:00 | 22:00 |
7:00 |
11:00 |
Pořadí |
36 | Bembeřice | Králová Lada/117,6 Tomečková Zuzana/109,2 Březinová Marie/105,0 | 75,6 km | 159,6 km | 281,4 km | 331,8 km | 1. |
37 | Bez hranic | Tichá Eva /92,4 Kissová Tamara /88,2 | 46,2 | 96,6 | 155,4 | 180,6 | 2. |
Kategorie : Týmy Mix
ččíslo týmu | název týmu | členové týmu | 16:00 | 22:00 |
7:00 |
11:00 |
Pořadí |
35 | Sněženka a machři | Jančík Míra/79,8 Dostal Pavel/92,4 Poborská Michaela/88,2 | 63,0 km | 126,0 km | 218,4 km | 260,4 km | 2. |
38 | FAST hop hop hop | Vik Vladimír/121,8 Kašparů Jakub/121,8 Vozdová Klára/109,2 | 84,0 | 168,0 | 294,0 | 352,8 | 1. |